Klacht: Hond wel/niet mee met vlucht

HM van Harten op 12 mei 2025 over Transavia in de categorie Vliegmaatschappij

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ā³ Wacht op reactie
Bedrijf Transavia
Categorie Vliegmaatschappij
Status Nieuwe klacht
Datum 12 mei 2025

Op 30 april arriveerde een klant met een hond en een goedgekeurde kennel bij de incheckbalie van Transavia, maar verloor in de haast de tyraps. Ondanks het verzoek om hulp, werd de klant te horen gekregen dat de hond niet mee kon zonder tyraps, terwijl er bij het inchecken bleek dat de kennel geen tyraps nodig had. De klant uitte teleurstelling over de geboden service en overweegt voortaan een andere luchtvaartmaatschappij.

Mijn Klacht:

Op 30 april rond 6.00 uur in ochtend, stonden we met de hond en goedgekeurde kennel bij de Balie van de gates te eindhoven. In de haast zijn we de tyraps verloren, en hadden deze duis niet meer bij ons. De balie medewerkster gaf aan dat het jammer voor ons is, en dat we de vlucht (totaal prijs 900 euro) niet ,meer konden meemaken. Er was geen gesprek/discussie mogelijk Snel familie uit bed gebeld, deze kwamen tyraps brngen, waardoor we alsnog de hond konden inchecken. Bij het inchecken bleek dat er een ruime voorrraad tyraps aanwezig was, en dat onze kennel geen tyrap nodig had. Dus zonder gebruik te maken van onze in de haast geregelde tyraps konden we toch inchecken.
Deze slechte service hadden w eniet verwacht van transavia. Voor ons voortaan een ander maatschappij, die wel klantgericht mee wil denken.

Gewenste Oplossing:

Kwaad is al geschied. Graag in de procedure meer coulance

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 maanden geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Transavia

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 maanden geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Transavia nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door HM van Harten
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM