Klacht: Geen beloofde afhandeling en niet teruggebeld worden

Ronald Kooy op 01 juli 2018 over Transavia in de categorie Vliegmaatschappij

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Transavia
Categorie Vliegmaatschappij
Status Open
Datum 1 juli 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik had een reis geboekt voor mijn dochter en vriendinnen voor 1 juli 2018. 30 juni ingecheckt: een fout van mij ontdekt: 1 naam 2 letters omgedraaid: Er stond Armburst, moest zijn Armbrust.
In de ochtend gebeld: 10.30 Later een nieuwe boeking opnieuw ingecheckt.

Later zag ik dat nu een medewerker de naam fout had neergezet: er stond nu ambrust.

16.39 Opnieuw gebeld. Het zou goed gemaakt worden. Ik zou teruggebeld worden – die persoon heeft mij niet teruggebeld.
Later 19.30? Heb ik maar weer gebeld. Zou goed komen dit met Pascal, hij heeft mij een uur later wel terug gebeld. Maar daarna niet. Geen nieuwe boeking ontvangen. En wat bleek na 22.00 kan ik niet meer terugbellen.
Vanochten 4.30 voor mijn dochter en vriendinnen die naar het vliegveld gingen. In de mail stond nog geen nieuwe boeking.

Iemand anders heeft ze naar het vliegveld gebracht: en ze vliegen nu.
Vanochtend gebeld: misschien is het al goed gemaakt, ik krijg wel nu een nieuwe boeking.

Conclusie: waarom is er niet teruggebeld? Waarom ging de eerste verandering wel goed, en later niet?

Een medewerker zei mij: als de naam niet goed is, kan zij geweigerd worden en kan niet mee kunnen vliegen.

Dit alles heeft veel stress bij ons: mezelf, mijn vrouw, dochter en de vriendinnen gegeven: Stel je eens voor dat die vriendin niet mee had kunnen gaan!

Boekings nummer: XYML8G Eindhoven Valencia

Gewenste Oplossing:

Ik zou een schadevergoeding, kortingsbon willen ontvangen voor de onnodige, stress spanning, die veroorzaakt is door

1) Medewerking die de naam niet goed veranderd heeft.
2) Een medewerker van 16.39 die niet terug gebeld heeft.
3) Een medewerker niet eerst wel teruggebeld heeft en later niet.
4) Dat eerst wel de boeking snel veranderd kon worden en later niet

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Transavia

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Transavia nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Groeten van Max

7 jaren geleden - Beste Ronald, Wat een vervelende situatie. Namens het consumentenprogramma Groeten van Max kom ik graag met u in contact. Kunt u uw contactgegevens mailen naar [email protected]? Met vriendelijke groet, Denise - Redactie Groeten van Max

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM