Klacht: Erg lang wachten op bagage

Rebecca Schriemer op 01 augustus 2021 over Transavia in de categorie Vliegmaatschappij

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Transavia
Categorie Vliegmaatschappij
Status Open
Datum 1 augustus 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Goedemorgen,
Omdat wij Viggo niet kunnen bereiken heb ik gebeld met uw klantenservice. Zij kon mij niet verder helpen en adviseerde een klacht in te dienen via jullie website.
In de nacht van 5 op 6 juli arriveerden wij met de eerste vlucht die rechtstreeks van Beirut naar Amsterdam vloog. vluchtnummer HV6308z
alles verliep heel soepel. echter bij de bagage band hebben wij 2 uur gewacht op onze bagage… geen uitleg niemand die ons kon vertellen wat er aan de hand was. een andere vlucht die een uur na ons kwam hadden hun baggage binnen een half uur. Nigmaals Viggo kan ik niet bereiken. hebben jullie geen nummer? of kunnen jullie deze klacht doorsturen?

Gewenste Oplossing:

wanneer ik met iemand van Viggo kan spreken en een goede uitleg krijg

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Transavia

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Transavia nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Rebecca Schriemer
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM