Klacht: Boarding 5/2/2016 HV6607 Boeking FBV3K

hans nellen op 15 februari 2016 over Transavia in de categorie Vliegmaatschappij

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Transavia
Categorie Vliegmaatschappij
Status Open
Datum 15 februari 2016

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Beste, Op zich een prima reis gehad behalve bij het boarden in Eindhoven op 5-2-2016 HV6607. Ik reisde met mijn vrouw. Vrijwel alle bagage was ingecheckt. Mijn vrouw had een kleine handtas, ik een kleine rugzak half gevuld en een fototoestel om mijn buik. Bij het boarden werd me op zeer onvriendelijke toon gezegd dat ik maar een stuks handbagage mocht meenemen en werd dus gedwongen om mijn fototoestel in mijn rugzak te doen. Mijn royal-wing/platinum elite kaart for life maakte geen enkele indruk, de man wist niet waar ik het over had.
Naast het boarden werd zonder toestemming gefilmd. Heb tot twee keer toe moeten vragen om de camera uit te zetten. Dit is een schending van mijn privacy. Alles is dus zonder toestemming gefilmd. De cameraman had het wel begrepen hij heeft de camera alsnog uitgezet. Hans Nellen

Gewenste Oplossing:

Als U de opnames terugkijkt en vernietigd en mij laat weten dat dat ook feitelijk gebeurd is.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Transavia

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Transavia nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM