Mijn Klacht:
Op 24 sept jl ben ik met uw maatschappij naar Thessaloniki gevlogen. Wij hadden een flinke vertraging bij aankomst omdat we na de start in Amsterdam terug moesten vanwege een technische storing en wij uiteindelijk met een ander toestel naar Thessaloniki vlogen.
Al voor de vlucht had ik een auto gehuurd via de Transavia site om bij aankomst in Thessaloniki mee te vertrekken.
Echter bij aankomst was er nergens een vertegenwoordiging of vertegenwoordiger van de carrental te bekennen. Wij, mijn medepassagier en ik, hebben 3 kwartier op de luchthaven gezocht en uiteindelijk maar een taxi naar het hotel genomen. De kosten van luchthaven/hotel vv waren €50,00.
Het gaat hier om CarTrawler via Transavia.com. Boekingsref: GR520397200
De volgende morgen ben ik na een uur heen en weer telefoneren erachter gekomen dat de boeking die avond automatisch geannuleerd was vanwege de vertraging. Mij werd verteld dat ik geen kosten zou hebben. Een van mijn reisgenoten heeft toen op haar naam een andere auto gehuurd bij AbbyCars. Dat zou ook het bedrijf zijn geweest waar ik de avond tevoren de auto van zou krijgen.
Nu ik weer thuis ben, zie ik dat er toch een bedrag van €105,88 als
transactiebedrag is afgeschreven van mijn MasterCard (7084) transactie boekingsdatum 2020-09-19 terwijl ik uiteindelijk nooit een auto van hun gehuurd heb.
Graag hoor ik van u en dat u deze kosten gaat vereffenen.
Met vriendelijke groet,
Clasina A. Rutgers
Gewenste Oplossing:
Wanneer u de kosten terugbetaalt.

