Klacht: Lamborghini rijden

Naley op 11 december 2013 over Traffic Control in de categorie klachtmelden

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie klachtmelden
Status Nieuwe klacht
Datum 11 december 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Een paar weken geleden heb ik via VakantieVeilingen een waardebon gewonnen voor 15 min. Lamborghini rijden. Dit was een cadeau voor mijn vriend. De dag later gelijk proberen te reserveren voor december (in Nuenen), bleek dit niet mogelijk te zijn. Schijnbaar voor het eerst ook in december een winterstop. Uiteindelijk, na telefonisch contact met Traffic Control, toezegging gekregen dat het in Maart kon.

Paar dagen later geprobeerd om via de website van Traffic Control een datum vast te leggen voor Maart. Helaas was de site niet meer vindbaar. Nu vandaag toch nog eens geprobeerd, kom ik op deze site terrecht, en lees ik dus dat het failliet is.

Erg balen dit… mijn cadeau en geld weg.

Hoe kan dit opgelost worden? Vind dit niet erg netjes toe naar de klanten, ook niet vanuit VakantieVeilingen. Een bedrijf weet wanneer het niet goed gaat en moet zulke acties dan ook zeker niet uitzetten. Geloof dat veel mensen hier nu de dupe van zijn.

Gewenste Oplossing:

Geld terug geven/boeken.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Traffic Control

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM