Klacht: Groupon gekocht t.w.v. 68 euro, traffic control is falliet en mijn geld is weg

Bart92 op 18 december 2013 over Traffic Control in de categorie klachtmelden

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie klachtmelden
Status Nieuwe klacht
Datum 18 december 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb in juni 2013 via vakantieveilingen.nl een groupon gekocht t.w.v. 68 euro waarmee ik 10 minuten op het circuit in Zandvoort in een Lamborghini mocht rijden.
Tot tweemaal toe werd mijn reservering ongeldig verklaard vanwege ‘defect materiaal’. Bij de tweede keer wilde ik contact opnemen met het bedrijf omdat ik het vreemd en irritant vond. Wat bleek… het bedrijf is gewoon falliet en mijn geld is verdwenen!!

Gewenste Oplossing:

Geld terug!
Ook al is vakantieveilingen een tussenpersoon in deze zaak, het imago van de site is voor mij beschadigd.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Traffic Control

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Traffic Control nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM