Klacht: Cupcake workshop, vaarwel

Esmee344 op 04 januari 2014 over Traffic Control in de categorie klachtmelden

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie klachtmelden
Status Nieuwe klacht
Datum 4 januari 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb een cupcake workshop gewonnen via Vakantieveilingen. Dit heb ik als cadeau gegeven aan mijn beste vriendin. Helaas moesten wij er via internet zelf achter komen dat het bedrijf failliet is!! Uiteindelijk heeft dit mij €49,- gekost waar ik niks voor heb terug gezien… Ik vind het vooral schandalig dat ik niet op de hoogte ben gebracht over het faillisement. Als ik zelf niet even op internet had gekeken, had ik een lange reis gemaakt voor niks!

Gewenste Oplossing:

Ik wil graag al mijn geld terug!

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Traffic Control

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Traffic Control nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM