Klacht: Al 3 jaar bezig om een half uurtje met een helicopter te mogen vliegen

Stefanie-Creemers op 10 oktober 2013 over Traffic Control in de categorie klachtmelden

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
🔄 In behandeling
Categorie klachtmelden
Status In behandeling
Datum 10 oktober 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Al 3 jaar(!) zijn wij bezig om een helicoptervlucht te mogen maken met Traffic Control. Wat een onbegonnen zaak is dat zeg. Smoezen als dat ze geen vergunning kunnen krijgen, vlogen ons om de oren 2 weken voordat de vlucht gepland was. Hoe kun je nou iets aanbieden als je er geen vergunning voor hebt?
Geprobeerd om ons geld terug te krijgen, maar dat was helaas geen optie.. Nou ik denk dat er geen betere optie is aangezien het beloofde product niet geleverd kan worden!

Gewenste Oplossing:

Geld terug!

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Traffic Control in behandeling genomen

Bericht van Traffic Control

12 jaren geleden - Geachte mevrouw Creemers, Uiteraard vinden wij het zeer vervelend te vernemen dat u nog geen gebruik heeft kunnen maken van uw Helikoptervlucht. Helaas zijn wij afhankelijk van het aantal inschrijvingen die wij ontvangen en vergunningen die worden vergeten. Ook hebben wij vernomen dat u per e-mail contact heeft met de klantenservice. Hier zal ook overleg worden gehouden met de directie. Excuses voor het ongemak. Met vriendelijke groet, Traffic Control Team webcare

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM