Klacht: Toy Champ Roosendaal slechte service en niet klantvriendelijk!!

Mtirgil op 23 februari 2013 over Toy Champ in de categorie Speelgoedwinkels - Ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Toy Champ
Status Open
Datum 23 februari 2013

Een klant van Toy Champ in Roosendaal ervaart herhaaldelijk slechte service en onvriendelijke behandeling. Na de aankoop van een spelletje voor de DS, werd de retourzending geweigerd, ondanks eerdere toezeggingen dat dit mogelijk was. De klant heeft besloten nooit meer iets bij Toy Champ te kopen.

Mijn Klacht:

Gister een spelletje gekocht voor de DS, vandaag terug gebracht.. Werd niet teruggenomen. Terwijl gister werd gezegd dat ik het terug kon brengen als die niet goed was!! Belachelijke service en mensen die niet klantvriendelijk zijn dit is de zoveelste keer dat ik dit mee maak met toy champ BEN ER ECHT KLAAR MEE! Nooit meer iets kopen bij toy champ dus.

Gewenste Oplossing:

Het spel terug geven en mijn geld terug krijgen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Toy Champ

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Toy Champ nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM