Klacht: Teveel betaald voor tickets

STOP Bankgiro loterij op 17 februari 2017 over TopTicketshop in de categorie Ticketbedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Ticketbedrijven
Status Nieuwe klacht
Datum 17 februari 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Op 9 februari 2017 zijn wij met 2 tickets van TopTicketshop naar een optreden van UB40 geweest. Daar kwamen wij erachter dat wij 50,00 euro meer hadden betaald dan de andere bezoekers, terwijl wij deze kaarten ruimschoot van te voren hadden besteld. Hierdoor getriggerd hebben wij gekeken waar wij 3 tickets voor de LAMAS hadden gekocht. Zonder daar erg in te hebben hadden wij deze ook bij TopTicketshop besteld. Op 25 november hadden wij 3 tickets bij hun gekocht en hiervoor 279,50 euro betaald. Direct navraag leerde ons snel dat de tickets 60,00 per stuk waren en ook hier hadden wij 100,00 teveel betaald. Direct contact opgenomen met TopTicketshop maar deze gaven aan geen geld terug te willen geven en dat dit in de voorwaarden stond.

Ik kan niet anders concluderen dan dat TopTicketshop duidelijk mensen misleid. Totdat je de tickets hebt besteld is niet duidelijk zichtbaar dat je gebruik maakt van doorverkochte kaarten dat zie je pas op de laatste pagina als je gaat bestellen. De pagina daarvoor zie je daar niets van. Op moment dat je de tickets hebt besteld krijg je een mail bevestiging en daarin staat nog steeds niet dat je doorverkochte tickets hebt gekocht. Wat daar wel instaat is de verwachte leverdatum van de tickets en dat alle orders definitief zijn en niet kunnen worden geannuleerd. In deze zelfde mail wordt je nu pas gewezen dat je door een bestelling te plaatsen bij de TopTicketshop hebt ingestemd met de voorwaarden van hun.
TopTicketshop geeft aan absoluut geen geld terug te willen geven en ik moet maar afwachten of ik wel geldige tickets van hun ontvang. In korte tijd heb ik 150,00 euro teveel aan hun betaald ik voel mij dus behoorlijk opgelicht door dit bedrijf.

Gewenste Oplossing:

Ik ben pas tevreden als ik het teveel betaalde bedrag van 150,00 euro terug ontvang.

Daarnaast zou ik voorstander zijn als deze website verboden zou worden op het internet.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over TopTicketshop

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over TopTicketshop nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM