Klacht: Geen geld terug bij retour sturen ongebruikte machine

MC2909 op 21 augustus 2019 over Toolstation in de categorie Gereedschap & Machines

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Toolstation has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Status Open
Datum 21 augustus 2019

Een klant heeft een tafelcirkelzaag gekocht bij Toolstation, maar was ontevreden over de onduidelijke handleiding en de montage. Na het retourneren van de ongebruikte machine, ontving de klant te horen dat deze beschadigd was en onverkoopbaar, wat de klant betwist, aangezien er geen schade was bij het versturen.

Mijn Klacht:

Bij tool station een tafelcirkelzaag gekocht via internet. Tafel in elkaar gezet handleiding die erbij zat voldeed totaal niet duidelijk welke schroeven je waar voor moet gebruiken en hoe iets in elkaar moet. Eenmaal in elkaar was ik zeer ontevreden . Heb contact opgenomen mocht retour. Nu geven ze aan dat hij beschadigd is aangekomen vertoont tekenen van schroef draaien ( hoe is het mogelijk als je iets in elkaar zet …) daarnaast geven ze aan dat er iets gemonteerd was op een plek die niet kon, en daardoor de machine onverkoopbaar is. Al dit klopt niet ik heb de machine niet gebruikt en bij het versturen waren er geen beschadingen

Gewenste Oplossing:

gewoon mijn geld terug waar ik recht op heb.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Toolstation over deze klacht.

Reactie van de melder van de klacht MC2909

6 jaren geleden - bedankt ze willen een tegoed bon geven maar geen geld terug. ze komen met 2 fotos zogenaamd met beschadigingen. maar dit is onzin. ze geven ook aan dat ik geen origineel verpakking materiaal gebruikt heb, maar dat is zoals ik het gelezen heb niet nodig. zou u nog eens wat druk kunnen uitoefenen want ze gaven wel aan niet blij te zijn dat de klacht op uw site sttaat

Alle klachten die gemeld zijn door MC2909
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM