Klacht: Schade aan mijn bus

Roy Schuurman op 10 oktober 2019 over TNT in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf TNT
Status Open
Datum 10 oktober 2019

Een klant meldt schade aan zijn bus veroorzaakt door een bezorgbus van TNT, die tijdens het rijden door een smalle straat met de spiegel een kras op zijn voertuig heeft gemaakt. De chauffeur stopte niet om de schade te verhelpen en reed door.

Mijn Klacht:

Beste TNT
Afgelopen dinsdagavond is de bezorgbus van TNT door onze smalle straat gereden en met de spiegel heeft deze een kras over mijn bus gemaakt. Uiteraard is deze chauffeur niet gestopt maar gewoon doorgereden.

Gewenste Oplossing:

Als de schade aan mijn bus wordt gerepareerdvergoed wordt.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over TNT

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over TNT nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Roy Schuurman
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM