Klacht: k3 kaartjes

osseweide op 15 maart 2013 over Ticket tribune in de categorie Kaartenverkoop

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 19 april 2013
Reactie van het bedrijf:

De nominale prijzen van de tickets staan altijd op de website. Het staat op de website duidelijk beschreven dat wij een wederverkoper zijn van kaarten en dat onze prijzen meestal hoger liggen.

Categorie Kaartenverkoop
Status Opgelost
Datum 15 maart 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

kaartjes van k3 gekocht 45 euro betaald en op het email bericht wat wij hebben gekregen de kaartjes dus staat geen naam van ons en ook nog eens 29 euro kaartje wat wel in ons voordeel is dat we nou 1e rang zitten
ik vind dit dus echt een stelletje oplichters

Gewenste Oplossing:

verschil van het geld terug dat is 16 euro per kaart en ook nog eens 15 euro reserveringskosten

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ticket tribune

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ticket tribune nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Ticket tribune in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Ticket tribune een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Ticket tribune

12 jaren geleden - Onze prijzen liggen meestal hoger dan de reguliere prijs van de tickets. Dit komt de de markt van vraag en aanbod, maar ook omdat het zoeken van de kaarten van uitverkochte en/of populaire concerten en evenementen veel tijd kost en extra kosten met zich meebrengt. De nominale prijs van de tickets staan altijd op onze website.

Ticket tribune

Heeft op 19 april 2013 om 09:13 geantwoord

Geboden Oplossing:

De nominale prijzen van de tickets staan altijd op de website. Het staat op de website duidelijk beschreven dat wij een wederverkoper zijn van kaarten en dat onze prijzen meestal hoger liggen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM