Klacht: Geen kaarten ontvangen

imkennis op 22 januari 2015 over Ticket tribune in de categorie Kaartenverkoop

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 3 februari 2015
Reactie van het bedrijf:

De kaarten zijn op 23 januari toegestuurd. Excuses voor de late levering. Wij vinden deze reactie van de klant héél erg jammer. Wij hebben hen er van op de hoogte gebracht dat wij een probleem met de levering hadden. Wij...

Categorie Kaartenverkoop
Status Opgelost
Datum 22 januari 2015

Een klant heeft vorig jaar kaarten besteld en betaald voor een evenement, maar ontving een e-mail dat de leverancier niet genoeg kaarten had geleverd. De klant uit zijn frustratie over het vermoeden dat het bedrijf meer kaarten heeft verkocht dan beschikbaar, en wijst op een gebrek aan adequate communicatie en andere klachten van consumenten online.

Mijn Klacht:

Vorig jaar kaarten besteld en betaald voor De vrienden van Amstel live as zaterdag. Krijgen we van de week een mail dat leverancier niet voldoende kaarten heeft geleverd. Volgens mij is dit bedrijf alleen maar uit om geld te ontvangen en hier rente oid van te trekken, er zijn gewoon meer kaarten verkocht dan ingekocht. De reactie aan de telefoon van de telefoniste was dat dit maar met ENKELE kaarten PER WEEK gebeurd. Ook op internet lees ik heel veel van dit soort klachten.

Gewenste Oplossing:

Als ik voor zaterdag middag de kaarten per mail ontvang

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ticket tribune

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ticket tribune nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Ticket tribune in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Ticket tribune beoordeeld.

imkennis

Heeft op 02 februari 2015 om 18:39 geantwoord

We hebben heel veel met tickettribune gebeld. Vrijdag zag ik dat ze op hun website nog kaarten aanboden voor zaterdag. Ik gaf aan dat ze me dan maar twee van die kaarten zou geven. Daaruit bleek dat ze die ook nog niet hadden. Later gebeld dat We ons geld terug wilde om twee kaarten op marktplaats te kopen. Dat kon ze pas later die dag toezeggen. Dus later weer gebeld met de mededeling dat We ons geld terug wilde. Toen kwamen er spontaan twee kaartjes vrij. Deze werden toe gemaild. Toen We later terug belde omdat er een andere naam op de kaartjes stond en We dus met klem vroegen of deze kaarten echt goed waren. Zag de dame opeens dat er wat mis was met de barcode??????? Dus toen kregen we weer andere. Wij hebben onze conclusie getrokken. Namelijk. NOOIT MEER BIJ TICKETTRIBUNE

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Ticket tribune een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Ticket tribune

Heeft op 03 februari 2015 om 08:39 geantwoord

Geboden Oplossing:

De kaarten zijn op 23 januari toegestuurd. Excuses voor de late levering.

Wij vinden deze reactie van de klant héél erg jammer. Wij hebben hen er van op de hoogte gebracht dat wij een probleem met de levering hadden. Wij hebben ons 100% ingezet om dit op te lossen en hebben uiteindelijk via een andere leverancier de kaarten alsnog kunnen bemachtigen. Hierdoor is het niet heel vreemd dat er een andere naam staat op de kaart. Tevens staat er duidelijk op onze website dat het om dóórverkochte tickets gaat. De naam komt veelal niet overeen met de naam van de klant. De kaarten waren echter per ongeluk dubbel verstuurd, hierdoor heeft u alsnog de juiste gekregen. Wij hebben geprobeerd de situatie zo goed mogelijk op te lossen. Echter maakt dit duidelijke niet uit. Wij kunnen het in uw geval nooit goed doen. Wij hopen dat u ondanks alles genoten heeft van het concert.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM