Mijn Klacht:
Mijn Klacht:
Ik wordt ook al maanden aan het lijntje gehouden , begin december heb ik ook tickets besteld voor Beyonce in de ziggodome.
na veel telefonish conversatie en mailen met hun belofte de kaarten op te sturen krijg ik dit :)-
Geachte heer of mevrouw,
U heeft bij ons een bestelling geplaatst voor Beyonce op 18 maart.
Direct na de plaatsing van uw bestelling hebben we uw kaarten bij een van ons leveranciers besteld.
Deze heeft echter aangegeven dat de levering langer op zich zal laten wachten.
Middels dit bericht laten wij u weten dat u UITERLIJK om 14:00 uur op de dag van aanvang uitsluitsel krijgt van ons over de levering van uw kaarten.
Als op de dag van aanvang blijkt dat de kaarten niet geleverd kunnen worden, zal het volledige aankoopbedrag incl. servicekosten binnen 7 werkdagen nadat wij uw order hebben geannuleerd worden gerestitueerd (naar de bankrekening waarmee u destijds de betaling heeft voldaan). Wanneer uw kaarten toch eerder binnen komen, dan zullen wij deze uiteraard direct versturen!
Wij zijn ons er van bewust dat iedereen graag direct zijn kaarten wilt ontvangen en niet tot het laatste moment wil wachten, daarom heeft u vanaf nu de mogelijkheid uw order vroegtijdig te annuleren. Het orderbedrag excl. servicekosten zal dan binnen 7 werkdagen na verwerking van uw annulering worden gerestitueerd (naar de bankrekening waarmee u destijds de betaling heeft voldaan).
We hopen echter dat u nog vertrouwen heeft in ons bedrijf en besluit uw order te laten staan tot de dag van aanvang.
Bij voorbaat dank voor uw begrip en nogmaals onze excuses voor de late levering.
Met vriendelijke groet,
Het team van TicketTribune
0900-4000240
Gewenste Oplossing:
Ik wil mijn geld terug! Alles + service kosten!
Omdat de kaartjes zijn uitverkocht!
Ik wacht niet op de dag!

