Klacht: klantonvriendelijk personeel

Malika31 op 18 juni 2019 over The Stone in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf The Stone
Categorie Kledingwinkels
Status Open
Datum 18 juni 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik was vandaag in de winkel op de Leyweg rond half 5, daar zat ik een paar shirts te bekijken en werd afgesnauwd door de medewerkster. Hierbij gaf ze aan dat ik niet naar de shirts mocht kijken. Daarop vroeg ik waarom dat niet mocht. Hierop kreeg ik als antwoord dat mevrouw bezig was met kleding vouwen verderop. Dit bracht ze op geïrriteerde toon aan mij over.
Ik werd heel klantonvriendelijk bejegend en voelde me niet welkom. Op het moment dat ik daar haar leidinggevende ben gaan vragen, reageerde de manager dat het een normale reactie was. hier was ik het niet mee eens. De manager koos dus de zijde van de snauwende medewerker. Ik ben nooit zo in een winkel bejegend door personeel. ik ben voornemens geen aankopen meer te doen indien dit bedrijf haar omgangsnormen niet nader onderzoekt.

Gewenste Oplossing:

een excuses van zowel de medewerker als de manager

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over The Stone

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over The Stone nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM