Mijn Klacht:
ik heb 23 juli,25 juli en 4aug 2014 een order bij deze firma geplaatst voor 3 verschillende software programma’s maar het is echt een regelrechte ramp, geld retourneren van de geannuleerde software en geen orderbevestiging van andere software doen dit bedrijf erg amateuristisch overkomen. Tevens is er op de website van dit bedrijf geen enkel ander contact te vinden dan een telefoonnummer van een beantwoordservice buiten dienst van dit bedrijf, kortom teruggebeld worden is dus uitgesloten ofschoon de antwoordservice wel terugbelverzoeken heeft achtergelaten.
Ik heb inmiddels geen enkel goed woord meer over voor dit bedrijf en ik ben bang dat ik een juridisch geschil met deze firma moet uitvechten. Het nadeel is echter dat ze noch op hun site noch bij de kamer van koophandel contactgegevens hebben geplaatst en vooral het ontbreken van gegevens bij de kamer van koophandel zet tot nadenken.
WEES GEWAARSCHUWD niets bestellen!
Gewenste Oplossing:
Ik ben tevreden als ik mijn programma's binnen nu en een week ontvang en tevens, binnen dezelfde termijn, mijn geld van de geannuleerde bestelling is geretourneerd

