Klacht: Achter je rug om.

Dave daffy op 21 oktober 2015 over Texaco in de categorie Tankstations

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Texaco has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Texaco
Categorie Tankstations
Status Open
Datum 21 oktober 2015

Een klant heeft op 21 oktober 2015 een klacht ingediend over de service bij Texaco op de A50 te Arnhem. Na het vragen naar de beschikbare broodjes kreeg hij een onvriendelijk antwoord van de medewerksters, die hem niet goed hielpen bij zijn keuze. Toen de klant later bruine broodjes ontdekte, voelde hij zich gefrustreerd over de communicatie en de service.

Mijn Klacht:

Ik ben op 21-10-2015 bij de Texaco op de A 50 te Arnhem een broodje gezond met een flesje sinaasappelsap gaan kopen.
Bij binnenkomst en aan de beurt vraag ik de broodjesspecialisten welke broodjes ze hebben?
Hierop kreeg ik het antwoord, dat zie je toch ‘ deze.
Ik heb hierop duidelijk gevraagd aan de medewerksters of deze bruine broodjes heeft.
De medewerksters gaf mij aan alleen met pitjes en zaadjes te hebben.
Aangezien ik dit niet lekker vind heb ik voor de witte gekozen.
Toen deze bijna klaargemaakt was zag ik tot mijn verbazing achter op het schap bruine broodjes liggen, waarop ik zei die eigenlijk wilde maar het zo te Willen laten bij een wit broodje i.v.m. Alle moeite.
Nou zo gezegd zo gedaan betaalt en loop daarna naar de koffie automaat.
Terwijl dat ik hier sta hoor ik de 2 medewerksters over mij grapjes maken en lolletjes uithalen over de pitjes en manier waarop ik het zei.
Die 2 hadden er goed de lol in samen, waarop ik naar de kassa ben gelopen om een klachten formulier te vragen.
Hierop moest de medewerkster haar leiding gevende halen die een bonnetje uit de kassa printe met daarop hun telefoon nummer en gegevens.
ik kan hierop maar een ding zeggen WELKOM BIJ TEXACO… ( nou niet dus ).

Gewenste Oplossing:

Graag excuses dat ze dit niet over klanten doen.
En graag een nieuw broodje gezond ( bruin graag ) met sinaasappelsap ( vers geperst ).
Alvast bedankt......

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Texaco over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM