Klacht: Ten onrechte geabonneerd

Lisa van Lier op 01 april 2021 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 1 april 2021

Lisa van Lier heeft een klacht ingediend bij het Algemeen Dagblad omdat er ten onrechte geld is afgeschreven voor een abonnement. Ze had een tijdelijk abonnement van 4 weken genomen, maar lijkt nu een doorlopend abonnement te hebben. Ze verzoekt om onmiddellijke stopzetting van het abonnement.

Mijn Klacht:

Goedemorgen,
Vanochtend Zach ik dat er geld was afgeschreven voor een abonnement op het AD. Ik heb meteen heb meteen het geld weer teruggeboekt.
Ik heb een abonnement genomen van 4 weken voor €4,00. Dat abonnement stopt vanzelf en nu lijkt het of jullie er een echt abonnement van hebben gemaakt. Dat is beslist niet de bedoeling.
Ik ga er dan ook vanuit dat dit abonnement per direct stopt.

Met vriendelijke groet,
Lisa van Lier
Verdistraat 30
9402VG Assen.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als dit abonnement wat ik niet besteld heb per direct stopt, ik heb het geld al laten terugstorten

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Algemeen Dagblad

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Algemeen Dagblad nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Lisa van Lier
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM