Klacht: te duur

mevr c de boo op 25 april 2015 over Temps L in de categorie Internetshops - Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Temps L has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Temps L
Status Open
Datum 25 april 2015

Een klant heeft vier gaskookplaatbeschermers besteld voor 10,90 euro, wat zij als te duur beschouwt. Aangezien zij elektrische kookplaten heeft, zijn de beschermers niet bruikbaar voor haar en vraagt zij zich af of ze deze kan retourneren.

Mijn Klacht:

LS.
Ik heb 4 gaskookplaatbeschermers bestelnr. 8958019 besteld en ontvangen voor de prijs van !0.90 euro,wat ik verschrikkelijk duur vind trouwens ook veel andere dingen zoals de kraansponsjes.Mijn fout; ik heb electrische kookplaten en heb daarbij niet nagedacht,dus ik heb er niets aan en hoop dat ik het terug mag sturen klantnr.bn712279025536 en ordernr150409305182. voor het gemak vrg. mevr de boo.

Gewenste Oplossing:

graag zou ik de 4 gaskookplaatbeschermers teug willen sturen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Temps L over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten