Klacht: onvriendelijke medewerkster en dreigende aanmaning terwijl betaling al is gedaan

Inspecteur op 16 februari 2013 over Temps L in de categorie Internetshops - Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Temps L has resolved this complaint
Klacht opgelost op 26 september 2013
Reactie van het bedrijf:

9-10-2013: reactie op de site geplaats wegens geen bekend tel.nr of mailadres. Excusses gemaakt en gegevens uit adresbestand verwijderd. De betaling en de brieven hebben elkaar gekruist. Betaling is inmiddels voldaan.

Bedrijf Temps L
Status Opgelost
Datum 16 februari 2013

Een klant van Temps L heeft een klacht ingediend over een onvriendelijke medewerkster en het ontvangen van een dreigende aanmaning, terwijl de betaling al was verricht. Na de levering van het product ontving de klant meerdere aanmaningen, wat leidde tot frustratie over de communicatie en klantvriendelijkheid van het bedrijf. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Na levering van het product is een betaling gedaan. 1e aanmaning verscheen kort daarna. E.e.a. kan elkaar hebben gekruist. Eén week daarna weer een aanmaningsbrief met dreiging incassobureau ( datering brief was 25-1-2013 en ontvangst was op 12-2-2013!!!) Gebeld met een onvriendelijke medewerkster van Temps waarin aangegeven werd dat e.e.a klantonvriendelijk was. Antwoord hierop was dat deze mening aan ons was. Al met al is Temps een partner waar je geen zaken mee moet gaan doen.

Gewenste Oplossing:

Inmiddels zelf opgelost door een mail te sturen met de opdracht ons uit het klantenbestand te verwijderen met onmiddellijke ingang. Een excuus zou op zijn plaats zijn.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Temps L

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Temps L over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Temps L in behandeling genomen

Temps L

Heeft op 26 september 2013 om 16:28 geantwoord

Geboden Oplossing:

9-10-2013: reactie op de site geplaats wegens geen bekend tel.nr of mailadres. Excusses gemaakt en gegevens uit adresbestand verwijderd.

De betaling en de brieven hebben elkaar gekruist. Betaling is inmiddels voldaan.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Temps L beoordeeld.

Inspecteur

Heeft op 27 september 2013 om 11:47 geantwoord

Zeker geen oplossing of excuus van bedrijf gekregen. Verzoek om ons met onmiddellijke ingang uit het bestand te halen is kennelijk ook te moeilijk want wij krijgen nog steeds post helaas. Wij hebben dus niets gehoord!!!!!!!

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Temps L een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Temps L

12 jaren geleden - Geachte mevrouw, Ik heb u getracht te bereiken om het een en ander aan u uit te leggen echter krijgen wij op het bij ons bekende telefoonnummer geen gehoor en is bij ons geen e-mail adres bekend. Vanuit Ideas wil ik hierbij alsnog mijn excuses maken voor de manier waarop er destijds door Temps met uit klacht is omgegaan. Dit is uiteraard niet de bedoeling en het spijt mij daarom ook zeer. Wij zullen zoals gevraagd uw gegevens uit ons klantdossier halen. Hierdoor zult u de boekjes ook niet meer ontvangen. Houd u er wel rekening mee dat de catalogus van november 2013 nog wel verzonden zal worden. Hierna zullen er geen catalogussen meer volgen. Vriendelijke groet, Klantenservice Ideas Comfort

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten