Mijn Klacht:
erzicht
Reviews
Over
Banner for Temper
Temper
Reviews 893 • Gemiddeld
TrustScore 3,5 uit 5
3,5
GEVERIFIEERD BEDRIJF
In de categorie Recruitmentplatform
temp
er.works
Bedrijfsactiviteit
Bekijk alles
Geclaimd profiel
Betaalt voor aanvullende functies
Heeft 82% van zijn negatieve reviews beantwoord
Reageert binnen twee weken op negatieve reviews
Reviews
3,5
893 in totaal
5 sterren
62%
4 sterren
13%
3 sterren
6%
2 sterren
4%
1 ster
15%
Rehaan Khan
1 review
Beoordeeld met 1 van de 5 sterren
Een dag geleden
Van kastje naar de muur: Temper en De Bijenkorf nemen geen verantwoordelijkheid voor betaling
Ik heb via Temper gewerkt voor De Bijenkorf Den Haag op 3 en 4 april 2023. Ondanks dat ik mijn werk naar behoren heb uitgevoerd, wacht ik nu al maanden op mijn betaling. Wat begon als een eenvoudige klus, is inmiddels een nachtmerrie geworden: zowel Temper als De Bijenkorf wijzen naar elkaar, en niemand neemt verantwoordelijkheid voor de uitbetaling.
Ik heb meerdere keren contact opgenomen met zowel Temper als De Bijenkorf, maar ik word steeds van het kastje naar de muur gestuurd. Temper beweert slechts een platform te zijn en verwijst naar De Bijenkorf als verantwoordelijke partij. Aan de andere kant zegt De Bijenkorf dat zij alles hebben gedaan wat nodig is en dat de betaling via Temper moet lopen.
Het is frustrerend en onacceptabel dat ik zo veel tijd en energie moet steken in iets wat eenvoudig geregeld had moeten worden. Ik had verwacht dat een bedrijf als Temper, dat een percentage van mijn verdiensten inhoudt, ook de verantwoordelijkheid zou nemen om ervoor te zorgen dat betalingen op tijd en correct worden afgehandeld.
Ik raad iedereen af om via Temper te werken zonder de zekerheid van een duidelijke en eerlijke betaling. Deze ervaring heeft me laten zien hoe weinig waarde er wordt gehecht aan de rechten en het welzijn van freelancers.
Gewenste Oplossing:
Uitbetalen zsm


