Klacht: Ongewenste SMS-diensten

onterechtinhetkwadraat op 30 augustus 2013 over Telefuture in de categorie Incassobureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Telefuture has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Telefuture
Categorie Incassobureaus
Status Open
Datum 30 augustus 2013

Een consument heeft onterecht kosten van 12,10 euro ontvangen voor een ongewenste sms-dienst met code 5040, waarvan hij stelt dat hij zich nooit heeft aangemeld. De kosten werden op 4 augustus binnen een tijdsbestek van drie minuten in rekening gebracht.

Mijn Klacht:

Zonder dat ik me ooit heb aangemeld, is er op 4 augustus in 3 minuten tijd 12,10 aan kosten berekend over ongewenste sms-dienst code 5040

Gewenste Oplossing:

Terugbetaling en vooral de zekerheid dat dergelijke criminele daden voorbij zijn.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Telefuture

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Telefuture over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Telefuture nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM