Klacht: zwart vlekje zichtbaar tijdens camera gebruik en op foto’s

nmgngirl77 op 24 mei 2012 over Telefoonkopen.nl in de categorie Internetshops - Mobiele telefoons

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Telefoonkopen.nl has resolved this complaint
βœ… Klacht opgelost op 30 mei 2012
Reactie van het bedrijf:

Geachte klant, We hebben u op 25 mei j.l. benaderd, echter tot op heden geen reactie van u mogen ontvangen. Wij sluiten de melding, mocht u alsnog gebruik willen maken van ons aanbod kunt u reageren op de door ons...

Status Opgelost
Datum 24 mei 2012

Een klant heeft op 23 april 2012 een HTC Wildfire S aangeschaft bij Telefoonkopen.nl en ontdekte een zwart vlekje op de camera tijdens het gebruik. Na contact met de winkel bleek dat de verkoper twijfelde over de garantie, en na een vervolggesprek werd medegedeeld dat de telefoon net iets meer dan een maand oud was, wat mogelijk invloed had op de garantie.

Mijn Klacht:

Ik heb 23-4-2012 een htc wildfire S gekocht bij telefoonkopen.nl in nijmegen.
Maar ik gebruik mijn camera practisch nooit tot dat ik hem gister gebruikte en zag dat er een zwart vlekje zichtbaar was tijdens foto maken en ook zichtbaar was op de genomen foto.
Ik vandaag na de winkel toe met mjn klacht zegt de verkoper ja het valt denk ik wel onder de garantie maar sta alleen moet straks met mijn collega overleggen ik bel u om 14:00 terug.
Ik zeg oke dat is goed.
Het was inmiddels 15:15 dus denk ik bel zelf maar eens de verkoper was in gesprek ik zou terug gebeld worden 20 min later terug gebeld wordt er gezegd ja heb nagevraagd in de andere winkel maar u heeft de mobiel ietsje meer als een maand. Ik gaf als reactie dat ik de camera practisch nooit gebruik dat ik een mobiel heb om te bellen en als ik hem echt nodig had voor foto’s dat ik dan wel een fotocamera gekocht zou hebben.
Ja kan hem opsturen maar denk dat het hoofdkantoor dan misschien toch gaat vragen of u hem niet heeft laten vallen ofzo.
Ik geloof u wel maar ja het hoofdkantoor??
Een leentoestel was er niet die waren allemaal uitgeleend (zegt al genoeg toch?)
Ik zei hier ben ik dus niet blij mee met deze uitspraak dus ik zei dat ik ook aleen klacht had gelezen over een meisje die een verzekering op haar mobiel had afgesloten op advies tijdens haar aankopen bij telefoonkopen.nl
Haar mobiel wordt gestolen ze gaat na de winkel krijgt ze als antwoord sorry er is geen bedreiging of schade geweest dus wordt niet vergoed.
Nou sorry ik heb echt altjd mijn mobiels gekocht via t-mobile nooit geen klachten koop je hier je mobiel loop je al na bijna 5 wk tegen problemen.
Behulpzaam zijn ze niet zie je wel wordt gelijk gedacht dat het je eigen schuld wel zou zijn en ja je komt pas na 5 weken i.p.v 2 dagen.
En je krijgt als antwoord ow dus we hebben weer een ontevreden klant.

Gewenste Oplossing:

Dat als je je mobiel zo kort heb dat ze je dan wel een andere kunnen aanbieden.
En dat er niet gelijk gezegd wordt dat het hoofdkantoor je niet gaat geloven dat er dan gedacht wordt dat je het zelf wel veroorzaakt zult hebben.
Want als dat al gezegd wordt dan weet je als klant al dat je niet in je recht komt te staan en geen poot hebt om op te staan.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Telefoonkopen.nl in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Telefoonkopen.nl een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Telefoonkopen.nl

Heeft op 30 mei 2012 om 14:14 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte klant,

We hebben u op 25 mei j.l. benaderd, echter tot op heden geen reactie van u mogen ontvangen.
Wij sluiten de melding, mocht u alsnog gebruik willen maken van ons aanbod kunt u reageren op de door ons verstuurde e-mail.

Met vriendelijke groet,

Webcare telefoonkopen.nl

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM