Klacht: Telefoon besteld, nooit ontvangen

jpvannes op 16 februari 2022 over TelefoonDiscounter.nl in de categorie Internetshops - Mobiele telefoons

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Nieuwe klacht
Datum 16 februari 2022

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

3 januari 2 telefoons besteld: iphone 8 en iphone X. Na 10 dagen is de iphone 8 wel uitgeleverd. Na informeren weer de andere telefoon bleef, reactie gekregen dat hij zsm zou worden gestuurd. Maar die is tot op de dag van vandaag niet gekomen. Ik ben inmiddels 10 mails verder. Telefoon wordt niet beantwoord.
Nooit bestellen hier.

Gewenste Oplossing:

als de telefoon alsnog gestuurd zou worden

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over TelefoonDiscounter.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over TelefoonDiscounter.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door jpvannes
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM