Klacht: Telefoon besteld en betaald niet ontvangen

Chaney 86 op 21 januari 2022 over TelefoonDiscounter.nl in de categorie Internetshops - Mobiele telefoons

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Nieuwe klacht
Datum 21 januari 2022

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Zondag 16-01-2022 een iPhone 8 besteld en betaald.Er word geadverteerd vandaag besteld morgen in huis, nou snap ik dat dat niet op zondag geld maar had hem dan toch dinsdag wel verwacht. Gebeld krijg je bandje dat ze ivm Corona telefonisch niet bereikbaar zijn, dus mail gestuurd maar na meer dan 48 uur ook nog steeds geen reactie.

Gewenste Oplossing:

Telefoon of geld terug

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over TelefoonDiscounter.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over TelefoonDiscounter.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Chaney 86
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM