Klacht: opgelicht

Coljeeu op 25 januari 2022 over TelefoonDiscounter.nl in de categorie Internetshops - Mobiele telefoons

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Nieuwe klacht
Datum 25 januari 2022

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb 27-12-2021 heb ik een rode iPhone 7 besteld, hij zou de volgende dag binnen zijn , maar dat was niet zo. Elke dag een mail gestuurd, want telefonisch krijg je ze niet te pakken. Eindelijk krijg je na lang zeuren een telefoon binnen, maar niet de telefoon die ik besteld heb en hij is ook nog eens stuk. Ik mocht hem terug sturen en zou mijn geld teruggestort krijgen. 2 weken geleden heb ik hem aangetekend teruggestuurd, ze hebben ook getekend voor ontvangst. Nu ruim 2 weken later geen geld terug gehad, ze reageren ook niet meer op de mail. Nu heb ik en geen telefoon en geen geld terug.

Gewenste Oplossing:

Ik had gezegd dat ze mijn geld terug moeten sturen. Ik heb er geen vertrouwen meer in. Het is ook vervelend dat je ze niet kan bellen en mailen gaat ook al heel moeilijk

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over TelefoonDiscounter.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over TelefoonDiscounter.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Coljeeu
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM