Klacht: Geen telefoon en bijna €500 kwijt

Wietskevonk op 27 juli 2022 over TelefoonDiscounter.nl in de categorie Internetshops - Mobiele telefoons

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Nieuwe klacht
Datum 27 juli 2022

Een klant heeft op 22 juli een mobiele telefoon besteld bij TelefoonDiscounter.nl en hiervoor €485,- betaald, maar heeft alleen een factuur ontvangen. Pogingen om telefonisch contact op te nemen zijn mislukt en er is slechts één ontvangstbevestiging per e-mail ontvangen, zonder verdere communicatie. De klant heeft een terugbetalingsverzoek ingediend en meerdere e-mails gestuurd, maar ontvangt geen reactie en heeft geprobeerd aangifte te doen.

Mijn Klacht:

Op 22 juli een toestel bij dit bedrijf besteld, €485,- mogen betalen en het enige wat ik heb mogen ontvangen was een factuur.
Telefonisch zijn ze niet bereikbaar, je krijgt een bandje te horen en verbinding word verbroken.
Op 1 mail alleen ontvangst bevestiging mogen krijgen en that’s it.
Terugbetaal verzoek via de bank gedaan en meerdere mails verstuurd waarop wederom geen antwoord komt.
Al gepoogd aangifte te doen, maar moet wachten tot politie tijd heeft.

Gewenste Oplossing:

Wat ook aangegeven is aan telefoon discounter, Of geld terug of het bestelde toestel (iPhone11) alsnog ontvangen.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over TelefoonDiscounter.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over TelefoonDiscounter.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Wietskevonk
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM