Klacht: telefoon terreur ned. loterij

ernahekker op 08 augustus 2023 over Nederlandse Loterij in de categorie Loterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Loterijen
Status Nieuwe klacht
Datum 8 augustus 2023

Een consument ervaart herhaaldelijke telefonische benaderingen door de Nederlandse Loterij vanuit verschillende 070-nummers, ondanks herhaalde verzoeken om niet meer lastiggevallen te worden. Pogingen om contact op te nemen via e-mail of Twitter om het probleem op te lossen zijn niet succesvol.

Mijn Klacht:

Wordt herhaaldelijk telefonisch benaderd ( op 040-2445504)door Nederlandse Loterij. Bij controle blijkt dat ik steeds door diverse 070 nummers wordt lastiggevallen inzake de”goede doelen” Steeds opnieuw herhaal ik om niet lastig gevallen wil worden. GEEN RESTULTAAT. Alle nummers beginnen met 070-207…….. Het resultaat is steeds hetzelfde NEDERLANDSE LOTERIJ.

Overigens kan ik geen mail sturen , OOK via twitter lukt het niet om deze muur te doorbreken !!!

Gewenste Oplossing:

simpel, uit de registers schrappen

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Nederlandse Loterij

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Nederlandse Loterij nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door ernahekker
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM