Klacht: Mijn bestaand lopend abonnement afsluiten en hun eigen signaal er op zetten

BTservice op 29 maart 2012 over Tele2 in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 29 maart 2012
Reactie van het bedrijf:

Wij betreuren het dat er problemen zijn ontstaan met de afmelding van diensten bij een andere provider. Wij raden de klant aan om hiervoor contact op te nemen met de eigen provider of met onze klantenservice: http://www.tele2.nl/klantenservice.html

Bedrijf Tele2
Categorie Alles-in-1
Status Opgelost
Datum 29 maart 2012

Een klant van Tele2 ervaart ernstige problemen na het afsluiten van een nieuw abonnement, waarbij zijn bestaande KPN-aansluiting buiten werking is gesteld. Ondanks erkenning van de fout door Tele2, heeft de klant bijna twee maanden geen telefoon of internet gehad en voelt hij zich niet serieus genomen door de klantenservice, die hem doorverwijst naar KPN.

Mijn Klacht:

Tele2 Heeft een bestaand pakket van de kpn weg gekaapt en mijn aansluiting buiten werking gezet. Met als gelovig dat ik met mijn bedrijf geen telefoon of internet meer had.
Bij melding van wat ze hadden gedaan gaven ze toe dat het hun fout was, maar dat de kpn het maar moest op lossen en dit werd op een zeer arrogante manier mede gedeeld.ik heb door toedoen van tele2 bijna 2 mnd. geen telefoon en internet gehad het is te schandalig voor worden dat het bedrijf wat schuld erkent er niets meer aan doet.

Reactie op tele2 :
Zo te lezen worden wij weer niet serieus genomen, Tele2 heeft die fout gemaakt en niet mijn provider, dus wat moet ik met de KPN. Of u heeft de klacht niet goed gelezen.
Ik heb inmiddels 10 x contact gehad met uw klantenservice .En wij zouden worden terug gebeld tot op heden nog niets en we zijn nu 2 mnd. verder. Maar er word niets opgelost althans tot op heden nog niet. En het heeft in dit geval dus ook niets te maken, met het afmelden van onze diensten bij onze provider. Nee Tele2 neemt een lopend abonnement over wat ook nog op een andere naam staat, en kaapt gewoon een lopend contract weg. Dus er is nog niets opgelost.

Ik heb zojuist nogmaals telefonisch contact gehad met Tele2. Ik heb afgesproken met een collega dat ik een rekening van de schade ga toesturen. Deze zal ik vanavond nog op de bus doen. Binnen twee weken moet ik een reactie terug krijgen. Ik kom hier op terug.

Mocht u het complete verhaal terug willen lezen dan is het referentie nummer van de klacht : 15529501

Gewenste Oplossing:

Ik wil mijn bedrijfs schade en de telefoon kosten vergoed hebben. zo nodig via de rechter.

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Tele2 in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Tele2 een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Tele2

Heeft op 29 maart 2012 om 17:00 geantwoord

Geboden Oplossing:

Wij betreuren het dat er problemen zijn ontstaan met de afmelding van diensten bij een andere provider. Wij raden de klant aan om hiervoor contact op te nemen met de eigen provider of met onze klantenservice: http://www.tele2.nl/klantenservice.html

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Tele2 beoordeeld.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie