Klacht: levertijd mobiele telefoon

kesornthong24 op 03 mei 2012 over Tele2 in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 10 mei 2012
Reactie van het bedrijf:

Er is contact opgenomen met de klant om alsnog een passende oplossing te bieden en om een compensatie te bespreken. Onze excuses voor de vertraging die ontstaan is bij de levering van een nieuw toestel.

Bedrijf Tele2
Categorie Alles-in-1
Status Opgelost
Datum 3 mei 2012

Een klant van Tele2 heeft een klacht ingediend over de lange levertijd van een nieuwe mobiele telefoon, besteld op 16 april 2012, ter vervanging van een kapotte telefoon. Na meer dan 14 dagen zonder levering en een onderzoek bij PostNL, ervaart de klant de klantenservice als onprofessioneel en onbehulpzaam, zonder duidelijke oplossing of communicatie over de status van de bestelling.

Mijn Klacht:

Omdat mijn mobiele telefoon kapot is heb ik met het verlengen van mijn abonnement een nieuwe telefoon besteld 16/4/12.Omdat ik een doorschakel functie van de bedrijfstelefoon naar mijn mobiel heb ivm service verlening is een werkende mobiel wel handig.Nu na meer dan 14 dagen nog steeds geen telefoon.Er is nu een onderzoek aan gevraagt bij post nl waar de telefoon is gebleven???? De service desk van tele2 komt wel erg amateuristisch over ze nemen totaal geen beslissing er gebeurt niets dan afwachten en zeggen vervelend voor u. Als je vraagt naar iemand die een beslissing mag nemen mogen ze dat niet , ze hebben geen idee wanneer het op gelost is , terug bellen hebben ze ook niet van gehoort. Allemaal zeer zwak !!!! Als je voorsteld om een nieuwe telefoon op te sturen ,dat kan ook niet. Het is allemaal heel raar naar mijn mening. Service ?????Ben teleurgesteld !!!!

Gewenste Oplossing:

Ik ben pas tevreden als ik een telefoon heb die ik heb besteld met grote spoed en een redelijke compensatie !!!

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Tele2 in behandeling genomen

Bericht van Tele2

13 jaren geleden - Beste kesornthong24, Het spijt me dat er onduidelijkheid is ontstaan over de levering van een nieuwe mobiele telefoon. Ik ga dit voor je oppakken en kom hier zo snel mogelijk op terug. Met vriendelijke groet, Danielle van Tele2

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Tele2 een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Tele2 beoordeeld.

Tele2

Heeft op 10 mei 2012 om 16:06 geantwoord

Geboden Oplossing:

Er is contact opgenomen met de klant om alsnog een passende oplossing te bieden en om een compensatie te bespreken. Onze excuses voor de vertraging die ontstaan is bij de levering van een nieuw toestel.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie