Mijn Klacht:
In januari 2009 hebben wij ons telefonie en internetabonnement opgezegd bij Tele2. Het bedrijf ging echter toch door met het maandelijks afschrijven van de abonnementskosten. Hmm.. tja er was destijds een technische storing geweest, ”daar moet het aan gelegen hebben, maja.. daar kunnen we vrees ik weinig aan doen”. Na veel, heel veel telefoontjes (op onze kosten natuurlijk) werd ons (eind september 2011) beloofd dat wij het bedrag van €900,- (alle maandelijkse kosten die we onnodig betaald hebben) terug zouden krijgen. Dit zou dan wel een paar weken duren i.v.m. de afhandeling ervan. Prima, doe ik het voor.
Enkele weken later ontvingen wij een brief met daarin vermeldt dat in wk 45 van 2011 het bedrag op onze rekening bijgeschreven zou zijn. Misschien voelt u de bui wel hangen.. dit was niet het geval. Eind november wederom gebeld. Het geheel was nog niet afgerond en bij de betalingen van december zou het bedrag overgeschreven worden. ”Op 12 december staat het bedrag op uw rekening. Het had eigenlijk ook niet sneller kunnen gaan, want uw abonnement is pas 7 november beëindigd.” 7 nov. is de vrijdag van week 45, de week waarop het bedrag op onze rekening zou staan, dus ben ik verkeerd geïnformeerd.
12 dec. kwam steeds dichterbij en ging voorbij zonder dat er een betaling van Tele2 binnenkwam. In week 50 nogmaals gebeld. ”Ik zie dat alles afgerond en goedgekeurd is. Daarnaast is uw betaling een week uitgesteld. Wat daarvoor de reden is, weet ik niet. Het bedrag staat in ieder geval volgende week (wk 51) op uw rekening, kan niet missen.” Nou het kan dus wel missen! Ook in week 51 geen geld. Geduld is al behoorlijk opgeraakt inmiddels en het wordt ook een verhaal over een kastje en een muur. Niemand die erover gaat (fin. afd.) is beschikbaar of je mag niet door verbonden worden. Als je gegevens nodig hebben om rekeningen te sturen is de financiële afdeling altijd bereikbaar en kun je ook altijd doorverbonden worden. Op het moment dat je een klacht hebt sluiten alle deuren en het enige antwoord dat je nog krijgt, begint dan met: ”Op mijn scherm staat dat ik u moet zeggen…” Compleet vluchtgedrag en wijzen naar anderen. Alleen die ‘anderen’ zijn niet bereikbaar. Kom op, stelletje laffe honden (excuses voor het taalgebruik, de frustratie neemt toe)! Neem verantwoordelijkheid!
Maar goed wk 51 geen geld, weer gebeld. ”Oh.. nou ik zie op mijn scherm”, daar is ie weer,”dat de betaling pas in week 52 gepland staat.” GRRRRR… wtf?! ”Uiterlijk week 1 van 2012 staat het bedrag op uw rekening.” JA, NIET DUS! Het is inmiddels vrijdag 7 jan. 2012, de laatste dag van week 1 en dus al weer 8 weken verder dan week 45 waarin het bedrag betaald zou worden. Weer gebeld, kreeg eerst een onbekwame en brutale jongeman aan de lijn die me absoluut niet verder heeft geholpen en de verbinding verbrak. Toen kookte ik natuurlijk helemaal. Weer terug gebeld en u kunt raden wat het antwoord was: ”Op mijn scherm staat dat uw betaling in behandeling is en daarover ontvangt u deze week of volgende week bericht.” Ja, deze week is al voorbij en volgende week is te laat.
Tele2 blijft je van het kastje naar de muur sturen en houden zich niet aan hun afspraken (maar dat is volgens mij alom bekend). Na 3 jaar touwtrekken met Tele2 ben ik er klaar mee! Succes incassobureau, hoop dat ze jullie wel door kunnen verbinden met de finaciële afdeling.
Gewenste Oplossing:
Betaling van het volledige bedrag binnen 5 werkdagen.

