Klacht: 96% oplospercentage is wassen neus

boevig op 12 april 2012 over Tele2 in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 12 april 2012
Reactie van het bedrijf:

Dubbel binnengekomen.

Bedrijf Tele2
Categorie Alles-in-1
Status Opgelost
Datum 12 april 2012

Een klant van Tele2 ervaart problemen met de wijziging van zijn abonnement, dat volgens een telefonische verkoper zou zijn omgezet naar alleen internet. Ondanks een eerdere klacht en snelle reactie van Tele2, blijkt er geen registratie van de afgesproken wijziging te zijn, wat leidt tot verwarring over de ontvangen brief voor een nieuwe decoder.

Mijn Klacht:

Vorige klacht (niemand thuis bij tele2) binnen een uur “opgelost”. Heel snel, dat wel, maar alles behalve een oplossing. Probleem is dat ik met de telefonische verkoper vanTele2, die mij een maand geleden belde om me een nieuw contract aan te bieden ivm met de aankomende tariefverhoging, ben overeengekomen dat mijn contract (internet+bellen+tv) zou worden omgezet naar alleen internet. Aangezien ik deze week echter een brief kreeg die een nieuwe decoder aankondigde (voor TV dus) ben ik eens gaan bellen. Wat bleek: niets bekend.
Na mijn klacht schrijft tele2 ‘Volgens onze gegevens is hierover nog geen contact opgenomen met de klantenservice, het huidige abonnement van de klant bestaat uit internet, telefonie en televisie. Indien de klant het abonnement wenst te wijzigen dan kunnen we dit bij de klantenservice alsnog in orde maken’
Conclusie: er is niets veranderd en er wordt niets veranderd. Ik blijf gewoon betalen voor het oude abo, waarvan de kosten inmiddels natuurlijk wel verhoogd zijn.
Probleem opgelost? Schande!

Gewenste Oplossing:

met terugwerkende kracht aanpassen van het contract conform overeenkomst

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Tele2 in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Tele2 een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Tele2

Heeft op 12 april 2012 om 09:32 geantwoord

Geboden Oplossing:

Dubbel binnengekomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Tele2 beoordeeld.

Reactie van de melder van de klacht

13 jaren geleden - Klacht wordt afgedaan als "dubbel binnen gekomen", is daarmee afgehandeld, smiley erbij, tele2 blij, status quo voor mij

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie