Mijn Klacht:
Ik krijg een aanmaning van Intrum om een bedrsg over te maken, waarvan wij de goederen reeds lang geleden hebben terug gezonden.
Gewenste Oplossing:
Als aanmabing is ingetrokken .
Een klant van TEK Distribution heeft een aanmaning ontvangen van Intrum voor een bedrag dat volgens hem niet verschuldigd is, omdat de goederen al lange tijd geleden zijn teruggezonden. De situatie heeft geleid tot verwarring over de betaling.
Ik krijg een aanmaning van Intrum om een bedrsg over te maken, waarvan wij de goederen reeds lang geleden hebben terug gezonden.
Als aanmabing is ingetrokken .
Bericht van Robin van Klacht.nl
7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over TEK Distribution
Reactie van de melder van de klacht
7 jaren geleden - De oplossing zou zo snel mogelijk aan ons doorgegeven worden.Helaas nog niets behoord.
Bericht van Robin van Klacht.nl
7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over TEK Distribution nog niet in behandeling is genomen.
Tip van onze consumentenexpert
Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.
Bron: ConsuWijzer / ACM