Klacht: te vroeg afschrijven abonements geld

foppedop op 07 juni 2017 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 7 juni 2017
Reactie van het bedrijf:

Geachte heer/mevrouw Jansen, Bedankt voor uw bericht waarin u aangeeft het oneens te zijn met de datum van afschrijving en tevens ontevreden te zijn over de bezorging. Onze excuses voor het ongemak. Het abonnementsgeld wordt door de Telegraaf altijd vooraf...

Bedrijf Telegraaf
Status Opgelost
Datum 7 juni 2017

M.P. Jansen uitte zijn onvrede over het vroegtijdig afschrijven van het abonnementsbedrag door de Telegraaf, dat al rond de vijftiende van juni werd afgeschreven voor de maand juli. Daarnaast meldde hij problemen met de bezorging van de krant en vergeleek hij dit met de afschrijvingen van een andere krant, die dichter bij de abonnementsdatum plaatsvinden. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

U schrijft rond de vijftiende van de maand juni het abonements geld af voor de maand july die ingaat 4 july. Ik vind dat ik moet betalen voor juni rond de 27 juni..Tevens heb ik slechte bezorging van mijn telegraaf.IK spreek de hoop uit dat u een en ander recht zal zetten.
Mijn pzc word keurig afgeschreven 3 dagen voor mijn abonnee datum.
Vooruit betalen is geen probleem maar extra vroeg vind ik niet aan de orde.
Met groeten M.P.Jansen

Gewenste Oplossing:

zie mijn schriven

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Telegraaf in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Telegraaf een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Telegraaf

Heeft op 07 juni 2017 om 16:27 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte heer/mevrouw Jansen,

Bedankt voor uw bericht waarin u aangeeft het oneens te zijn met de datum van afschrijving en tevens ontevreden te zijn over de bezorging. Onze excuses voor het ongemak.

Het abonnementsgeld wordt door de Telegraaf altijd vooraf afgeschreven en is dit vaak ongeveer twee weken voor de start van de nieuwe periode. Helaas is het veranderen van de afschrijfdatum, vanwege het systematisch proces, niet mogelijk.

Echter waarderen wij het dat u uw ervaringen en inzichten met ons deelt en nemen wij u feedback mee in onze evaluatie.

Wat betreft de bezorging hebben wij uw bezorgklacht op 6 juni in goede orde ontvangen en direct doorgezet naar de bezorgdienst. U kunt ervan uitgaan dat er zorg voor gedragen wordt dat de bezorging vanaf heden weer naar behoren verloopt. Ter compensatie verlengen wij de betaalperiode met het aantal dagen dat u de krant heeft moeten missen.

Wij vertrouwen erop u hiermee voldoende te hebben geïnformeerd. Indien u nog vragen heeft, neemt u dan gerust contact op met ons.

Met vriendelijke groet,

SA- Webcare Team

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM