Klacht: Te veel mensen

Priinciipessaa op 17 december 2019 over De Melkweg in de categorie Feest/Festival/Evenement

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf De Melkweg
Status Open
Datum 17 december 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik ben zojuist naar het optreden van Melanie Martinez geweest in Melkweg, grote zaal 1612. Ik ben meerder keren verplaatst om op een prima plek het optreden bij te wonen maar wegens te veel mensen in de zaal was het een onprettige ervaring. Ik stond tegen de bar aan waarbij ik steeds opzij moest omdat er drankjes gekocht werden. Geen enkele plek was er meer. Ik was optijd! Daarbij was het geluid ook zeer slecht en waren ze bij de bar bij de laatste 3 nummers het geld hard aan het tellen van de kassa. Hierbij mijn klacht over mijn onprettige ervaring!

Gewenste Oplossing:

Over Melanie Martinez die wilde optreden voor Nederlands publiek!

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over De Melkweg

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over De Melkweg nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Priinciipessaa
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM