Klacht: te lange wachttijd

luciam op 25 juni 2012 over Verkeersschool Alert in de categorie Rijscholen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Categorie Rijscholen
Status Open
Datum 25 juni 2012

Een klant heeft contact opgenomen met Verkeersschool Alert om een afspraak voor rijlessen te maken, maar kreeg te horen dat de wachttijd minimaal 4-6 maanden bedraagt. De klant vond het gesprek vreemd en heeft twijfels over een goed verloop van de lessen, met de mogelijkheid om het geld terug te vragen via Groupon.

Mijn Klacht:

Verkeersschool Alert gebeld voor afspraak om te beginnen met lessen. Volgens de heer Ayden is de wachttijd minimaal 4-6 maanden. Als je het niet mee eens bent kun je je geld terugvragen bij Groupon. Vond het een vreemd gesprek en heb geen vertrouwen in een goed verloop. Actie loopt op 26 jannuari 2013 af.

Gewenste Oplossing:

Gaarne geld terugsorten op rekeningnummer Rabobank 38 31 22 783 tnv L. Bhugwansing

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM