Mijn Klacht:
Ook vandaag weer hebben wij geen krant ontvangen.
Ik heb ook de afgelopen jaren al meerdere keren contact gehad met jullie hierover.
De krant is ,als die bezorgd wordt 4 keer van de 6 keer te laat, en zoals vandaag helemaal NIET bezorgd.
Ook heb ik app contact met de moeder van de jongens, en die zorgt er dan voor dat de krant alsnog ( vaak in de middag) door de bus gedaan wordt.
Wij lezen graag de krant voordat wij naar ons werk gaan, en dat moet lukken als de krant zoals het hoort, voor 7.00 uur in de bus zit.
Helaas is de praktijk een ander verhaal.
Ook op de zaterdag presteren ze het nog om pas tegen 9.00 de krant te bezorgen,,, maar ja,,, dan is hij er wel.
We zijn al lid vanaf 1988 en hebben alleen met deze bezorgers problemen en met ons waarschijnlijk meer mensen in de buurt.
Ik hoop dat mijn melding serieus behandeld gaat worden.
MVG.
Marieke Dijkshoorn
Gewenste Oplossing:
Wanneer de krant op ma/ tm. Vr. Voor 7.00 in de bus zit.
En op zaterdag voor 8.00.
En wanneer ik niet elke keer de moeder van de jongens erop aan moet spreken, want ook zij vindt dit vervelend voor ons.

