Klacht: 3 weken geleden betaald, niets ontvangen

[email protected] op 13 januari 2021 over Target Master in de categorie Internetshops - Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 13 januari 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

23 december 2020 bestelling gedaan voor 180,45 euro 3 verschillende producten, alle 3 niet geleverd. Op mails geen antwoord. Opgegeven telefoonnummer niet langer in gebruik. Pas als je betaald hebt dan kun je later lezen dat het een back order zou zijn. nergens wordt aangegeven of en wat er wel op voorraad zou zijn. Dit ruikt naar oplichting.

Gewenste Oplossing:

Tevreden als de goederen nu nog wel geleverd worden, of vervangende producten die ook voldoen. In mijn geval is dat mogelijk, Die sets zijn er van verschillende merken. ik het er 3 van Lee besteld. Ze mogen eventueel ook van een ander merk zijn, als de kalibers maar kloppen en het zelfde kunnen ( full lengh ) en of cabide

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Target Master

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Target Master nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door [email protected]
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten