Klacht: Tablet Actie AD geeft opnieuw onjuiste Informatie

Tom Boelen op 19 mei 2012 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 24 mei 2012
Reactie van het bedrijf:

Er is een emailbericht gestuurd als excuus. Daarin is terug te lezen dat er een TomTec Tablet gestuurd wordt. Een betere versie als de 2.2 en 2.3.

Status Opgelost
Datum 19 mei 2012

Een abonnee van het Algemeen Dagblad uit zijn frustratie over de onjuiste informatie rondom een tabletactie voor nieuwe abonnees. Ondanks beloftes van een TomTec Game "7 Tablet" bij inschrijving op 28-29 februari, heeft het AD deze belofte niet nagekomen, wat leidt tot groeiende onvrede onder de lezers. De abonnee roept het bedrijf op om openhartig te zijn over de gemaakte fouten in plaats van excuses te zoeken.

Mijn Klacht:

Aan de Chef AD Lezers service

Ongelooflijk dat het AD opnieuw doorgaat met het in de maling nemen van zijn abonnees het is werkelijk onbestaanbaar hoe de afdeling lezers service doorgaat met het bedonderen van haar lezers die abonnee zijn geworden op 28-29 Februari en gebruik hebben gemaakt van deze schrikkeldag actie waarbij de nieuwe abonnee een TomTec Game “7 Tablet met Android 2.3 werd belooft.
Echter tot op heden is het het AD niet gelukt om deze belofte na te komen en verschuilt het AD zich achter allerlei excuses waardoor de abonnees steeds bozer worden en zich bedonderd en belazerd voelen.

De eerste les in marketing is erken openlijk je fouten als bedrijf en leg uit aan je klanten waar het fout is gegaan en verschuil je niet achter anderen en geef zeker deze niet de schuld, wees duidelijk en probeer het goed te maken door iets extra’s voor de klant de doen zodat hij zich serieus genomen voelt, en reageer op deze klachten.

Zo in het geval van deze actie zou het het AD sieren door schriftelijk of per email schuld te erkennen en uitlegt wat er fout is gegaan met deze actie en vervolgens duidelijk en exact beschrijft dat zij de abonnees een nieuw type Tablet gaat sturen, beschrijf daarbij exact met alle punten en komma’s de juiste specificaties en niet zo als in de email van 18 Mei hieronder waarin opnieuw een type wordt aangeboden welk niet te leveren is, want er bestaat namelijk geen TomTec Game ‘7 Tablet met Android 4.0 TomTec levert nu als laatste type wel de TomTec Excellent met Android 4.0 en deze Tablet is zeker ook niet duurder dan het in eerste instantie beloofde type dus ook hier is uw voorstelling van zaken wederom misleidend.

Na alle misère die het AD over zich zelf afgeroepen heeft zou het AD er aan kunnen denken om als genoegdoening haar nieuwe abonnees die mee deden aan de Tablet schrikkeldag actie vanaf de dag dat zij de nieuwe tablet ontvangen toe te laten tot het AD digitaal abonnement zodat zij het AD ook op de tablet kunnen lezen, de zou een leuke geste zijn als pleister op de wonden om het vertrouwen van de Nieuwe Abonnees weer een beetje terug te winnen, maar we wachten af en hou alstublieft op met de boel te bedonderen schei daarmee uit het past een krant niet die zelf anderen dagelijks de maat neemt om zich zo onbetrouwbaar zich op te stellen.

Deze klachten van vele nieuwe abonnees en de door mij aanbevolen oplossingen zal ik ook aan de Directie van het AD sturen en aan de de Raad van Bestuur van de Persgroep NV. alsmede aan de diverse Klachten websites die zich met deze zaak hebben beziggehouden in de hoop dat met name de AD directie het boetkleed aantrekt en met een passende oplossing komt en reageert op deze e-mail !!

In afwachting van uw reactie,

Hieronder de Email van 18 mei

Geachte heer / mevrouw,

Onlangs heeft u een abonnement bij ons afgenomen waarbij u een TomTec tablet zou ontvangen. Helaas heeft de levering van dit product niet alleen grote vertraging opgelopen, maar zijn er vanwege overweldigend succes ook tekorten ontstaan.
Voor de ontstane overlast bieden wij u onze excuses aan.

Hierbij bevestigen wij graag dat wij u over drie weken een beter en duurder model tablet kunnen aanbieden.
Het gaat om model Game7 met Android 4.0.

Specificaties:
• Cortex A8 chip 1.2 GHz
• 4 GB geheugen
• 7”Resistive TFT scherm 800×480
• 3D sensor
• Micro SD kaart slot
• Luidspreker
• Video-, Muziek- en Fotoweergave
• Internetbrowser, eMail
• 0.3 M camera
• 2 x USB aansluiting
• Toebehoren: oplader

De Tablet ontvangt u halverwege juni. Het spijt ons dat we u moeten teleurstellen.

Mocht u nog vragen hebben, dan kunt u ons tijdens kantooruren bereiken via 088-0505050. Onze medewerkers staan u graag te woord.

Wij wensen u veel leesplezier met het AD.

Gewenste Oplossing:

Het is duidelijk als men de klacht leest wat de oplossing zou moet zijn als het AD het nu nog niet begrijpt dan moet onmiddellijk de hele afdeling lezersservice van het AD ontslagen worden want zij zitten er wat mij betreft niet om klanten te helpen maar om ze in de maling te nemen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Algemeen Dagblad in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Algemeen Dagblad een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Algemeen Dagblad beoordeeld.

Algemeen Dagblad

Heeft op 24 mei 2012 om 16:03 geantwoord

Geboden Oplossing:

Er is een emailbericht gestuurd als excuus. Daarin is terug te lezen dat er een TomTec Tablet gestuurd wordt. Een betere versie als de 2.2 en 2.3.

Reactie van de melder van de klacht

13 jaren geleden - Deze zaak betreffende de Tablets is absoluut niet opgelost ook al geeft Klacht.nl aan dat dit wel zo is, het AD is een onbetrouwbare, leugenachtige organisatie die haar abonnees steeds in de maling neemt en bedonderd met name de AD lezerservice zijn leugenaars die de klachten niet lezen en ook niet behandelen, het is jammer dat ik geen Directeur ben bij het AD want dan ontsloeg ik op staande voet het hele zooitje ,ik raad u aan om schriftelijk bij de Directie over de Tablet actie te klagen misschien helpt dat maar ik heb er weinig vertrouwen in

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM