Klacht: Wifi werkt niet, al 12 weken geen wifitvradio en zeker geen service!

Ellen-zonderwifi op 27 augustus 2019 over T-Mobile in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf T-Mobile
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 27 augustus 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

We zijn per 1 juli overgestapt naar T-Mobile Thuis, maar zitten al 12 weken zonder wifitvradio. Tientallen keren heb ik de klantenservice gebeld en hebben we gewacht op van alles. Nu wachten we weer tot het bedrijf Guidion ons gaat mailen voor een afspraak met de monteur. Zelf een afspraak plannen via de link uit de mail werkt niet, in ieder geval is er de komende 5 (!) weken geen monteur beschikbaar.

Gewenste Oplossing:

Ik wil het liefst het contract ontbinden, terug naar de vorige provider.....
Maar dat is me al gezegd, dat gaan ze niet doen...
Dan willen we (eisen we) dat we z.s.m. internet en tv en radio hebben.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over T-Mobile

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over T-Mobile nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie