Mijn Klacht:
Min contract liep af bij T Mobile, maar ik had nog een beltegoed opgespaard van 250 euro. Bij een nieuw contract zou ik dit verliezen. Een telefoontje naar de helpdesk hielp mij naar een oplossing, althans zo leek.
Ik kon mijn huidige belplan wijzigen naar minder belminuten zodat de kosten omlaag zouden gaan. Ik zou dan nog 90 belminuten kopen en tegen de 15 euro kwijt zijn en alles bleef dan verder hetzelfde zoals ik het op dat moment ook had.
De maand waarop mijn belplan naar beneden geschroefd zou worden kreeg ik een rekening met mijn oude 350 belminuten.
Opnieuw bellen naar de helpdesk. Sorry mijnheer, foutje we maken het direct in orde.
Al snel zag ik dat mijn belminuten naar beneden waren zoals afgesproken en de factuur zou verrekend worden in de volgende maand.Voor de zekerheid vroeg ik nogmaals of in mijn nieuwe bedrag alles zat zoals ik dat had, dus ook internet. Zeker mijnheer en het nieuwe bedrag is 14,08 euro inclusief dus 90 belminuten en internet.
Rekening maand later blijkt uiteindelijk 22 euro te zijn en na opnieuw aan de lijn te hebben gehangen is het verschil het internet wat er bij komt.
Ze verkochten mij dus alles inclusief en ik betaal dus uiteindelijk veel meer. Nogal veel 90 minuten en 1MBps internet (traag dus) en dat voor 22 euro!! Daar heb je 4 maal zo veel voor bij andere providers, waar ik dan ook heen ga.
Klachten hielpen ook niet, waardeloos bedrijf.
Gewenste Oplossing:
Nakomen wat ze beloofd hebben.

