Klacht: Voel me opgelicht

SjaakH op 19 januari 2013 over T-Mobile in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf T-Mobile
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 19 januari 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Min contract liep af bij T Mobile, maar ik had nog een beltegoed opgespaard van 250 euro. Bij een nieuw contract zou ik dit verliezen. Een telefoontje naar de helpdesk hielp mij naar een oplossing, althans zo leek.
Ik kon mijn huidige belplan wijzigen naar minder belminuten zodat de kosten omlaag zouden gaan. Ik zou dan nog 90 belminuten kopen en tegen de 15 euro kwijt zijn en alles bleef dan verder hetzelfde zoals ik het op dat moment ook had.

De maand waarop mijn belplan naar beneden geschroefd zou worden kreeg ik een rekening met mijn oude 350 belminuten.
Opnieuw bellen naar de helpdesk. Sorry mijnheer, foutje we maken het direct in orde.

Al snel zag ik dat mijn belminuten naar beneden waren zoals afgesproken en de factuur zou verrekend worden in de volgende maand.Voor de zekerheid vroeg ik nogmaals of in mijn nieuwe bedrag alles zat zoals ik dat had, dus ook internet. Zeker mijnheer en het nieuwe bedrag is 14,08 euro inclusief dus 90 belminuten en internet.

Rekening maand later blijkt uiteindelijk 22 euro te zijn en na opnieuw aan de lijn te hebben gehangen is het verschil het internet wat er bij komt.

Ze verkochten mij dus alles inclusief en ik betaal dus uiteindelijk veel meer. Nogal veel 90 minuten en 1MBps internet (traag dus) en dat voor 22 euro!! Daar heb je 4 maal zo veel voor bij andere providers, waar ik dan ook heen ga.

Klachten hielpen ook niet, waardeloos bedrijf.

Gewenste Oplossing:

Nakomen wat ze beloofd hebben.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over T-Mobile

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over T-Mobile nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door SjaakH
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie