Klacht: Verzekering van I-Phone via T-mobile is een wassen neus

randal op 28 maart 2012 over T-Mobile in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf T-Mobile
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 28 maart 2012

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Mijn vrouw heeft geruime tijd een iphone4 en is er erg zuinig op. Toch vandaag haar iphone laten vallen met een barst in het scherm als gevolg. Omdat ze ivm haar eigen zaak afhankelijk is van de telefoon hebben we het toestel verzekerd bij t-mobile (a 12 euro per maand!). Bij de melding van deze schade kregen we te horen dat ze vandaag een ander toestel kon krijgen (een normale niet-smartphone), of volgende week een smartphone als leen-toestel. Haar eigen iphone kon dan gerepareerd worden, is ze enkele weken kwijt, maar ze moest er rekening mee houden dat alle gegevens op de iphone verloren zouden gaan omdat ze direct ook een software update willen doen. Daarnaast blijkt ze een eigen risico te hebben van 40 euro. Ze wil alleen een nieuw glas en wil geen software update, maar dat blijkt niet mogelijk. Kortom, naast het gebroken glas moeten we ook veel tijd steken in het veiligstellen van gegevens en backup etc.. Toch maar zelf naar een lokale GSM reparateur gegaan en voor 125 euro een nieuw screen gekregen (klaar terwijl we wachten). De verzekering van T-Mobile is ons inziens heel klant onvriendelijk en heel erg duur (12 euro per maand!) terwijl je nog steeds een eigen risico hebt en lang op je eigen toestel mag wachten. Kortom, we zeggen die verzekering op.

Gewenste Oplossing:

De verzekering van T-Mobile zou reparaties bij de GSM-reparateur om de hoek ook moeten vergoeden, zodat klanten snel en efficiënt geholpen worden. Alleen het glas was gebroken en het bleek 15 minuten reparatie tijd te zijn. Niks software update, daar vragen we niet om.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie