Klacht: t-mobile thuis

SoSchi op 22 mei 2013 over T-Mobile in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf T-Mobile
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 22 mei 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb een thuis bellen abonemet. Ik gebruikte dit vooral om naar het buitenland te bellen.Hier is 2 jaar lang iets mis gegaan en betaalde ik veel te hooge kosten. Dit is herkent van t-mobile en aangepast. Nu vraag ik om een herberekening of een compensatie van de veel te hooge kosten van de afgelopen 2 jaar (rond 600 Euro) en nu krijg ik geen reacties en geen contact hierover meer met t-mobile.

Gewenste Oplossing:

een herberekening (en uitbetaling) van de afgelopen 2 jaar of een voorstel tot compensatie

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over T-Mobile

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over T-Mobile nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie