Klacht: T-Mobile maakt sneldheid 3G niet waar

steve.jobs op 07 augustus 2013 over T-Mobile in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf T-Mobile
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 7 augustus 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik ben klant bij T-Mobile en betaal flink voor een iSmart 150 abb. maar ze halen nog niet 1/3 van de data snelheid die ze max. aanbieden.

4,7 Mbps van de max. 14,4. Buiten gemeten op een afstand van 570 m van de UMTS mast.

Gewenste Oplossing:

Een terugstorting van een x-bedrag ter compensatie over de maanden die ik het abb. heb. Als ik dat geweten had dan kon ik ook een goedkoper abb. nemen (bij een andere provider) met een lagere snelheid.

Niet communiceren van snelheden van 14.4 want die maken jullie niet waar. We worden al uitgekleed met de duurste tarieven in Europa.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over T-Mobile

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over T-Mobile nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie