Klacht: Surf en travel pas niet beschikbaar

Marinke op 02 januari 2020 over T-Mobile in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf T-Mobile
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 2 januari 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb voor 20 euro5000 MB een surf en travelpas aangeschaft voor de omgeving San Francisco.
Ik heb hier praktisch geen gebruik van kunnen maken vanwege de slechte dekking. Bij klantenservice kreeg ik non op het request. Dekking kan niet worden gegarandeerd nota bene van T-MOBILE USA voor niet een rural area maar gewoon steden. Kortom mijn punt zou zijn verkoop dan niet een 5000 MB kaart als de kans dat je dit opmaakt ongeveer 0 is. Om vervolgens dan door klantenservice niet eens fatsoenlijk te worden beantwoord is enigszins frustrerend.

Gewenste Oplossing:

Wanneer de 20 euro wordt gestorneerd.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over T-Mobile

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over T-Mobile nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Marinke
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie