Klacht: Stop zetten betalingen aan FTMSC

sven01 op 30 december 2012 over T-Mobile in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf T-Mobile
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 30 december 2012

Een klant van T-Mobile heeft nooit toestemming gegeven voor een abonnement op de dienst FTMSC, maar ervaart automatische afschrijvingen van hoge bedragen. De klant ontvangt enkel e-mails over de afschrijvingen zonder duidelijke bedragen en wil het onterecht afgeschreven geld terugkrijgen, evenals het stopzetten van de betalingen voor de onbekende dienst.

Mijn Klacht:

Ik heb nog nooit me aangemeld voor bovengenoemde dienst.
Mijn betalingen worden automatisch afgeschreven en ik krijg via een e-mail bericht dat er een afschrijving wordt gedaan zonder het bedrag te laten zien. Een factuur moet ik downloaden. Ik kijk nooit betalingen na. Nu zie ik opeens dat ik over de maanden november en december extravagante bedragen moet betalen. Aangezien ik me nergens voor heb geabonneerd wil ik dit geld ook terug op mijn rekening en ik wil absoluut niet op bovengenoemde dienst (die geheel voor mij onbekend is) geabonneerd zijn.

Gewenste Oplossing:

Ik wil mijn geld terug.
Ik wil een excuusbrief van T-Mobile.
ik wil niet dat er voortaan zomaar geld van mijn rekening word gehaald zonder enige vraag of bevestiging aan mij.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over T-Mobile

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over T-Mobile nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie