Klacht: Schandalige behandeling door T-mobile Thuis om TV af te sluiten 3 dagen voor einde contract

Michael Aken, van op 17 november 2021 over T-Mobile in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf T-Mobile
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 17 november 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

16 oktober 2021 gebeld dat ik geen geluid meer had op TV. Alles gedaan volgens medewerker callcenter en nog geen geluid. Ze gingen een ticket aanmaken. Tussendoor na ongeveer 5 dagen nog maar eens gebeld en deze mevr. ging een nieuw tv-kastje opsturen. Kan paar werkdagen duren. Uiteindelijk dag 11 weer gebeld. Tot onze verbazing zegt deze medewerker dat er helemaal geen kastje is gestuurd. Hij gaat het sturen. Inderdaad heeft hij dit ook gedaan. Hèhè eindelijk Tv-Kastje aangesloten en jawel we hebben drie zenders NL 1, 2en 3. En dat was het. Weer gebeld zucht! We gaan dit z.s.m. oplossen. Na een week nog maar eens gebeld: het was toch opgelost volgens het systeem Niet dus. Aangegeven dat ik dit voor het weekend opgelost wil hebben, anders zoek ik wel een ander provider. Weekend naderde, geen tv, niets gehoord, niets geregeld. Heb nu KPN aangevraagd en in overleg met T-Mobile per 19-11-2021 opgezegd. De mevr. die ik sprak had iets meer te zeggen en zou mij maandag 8 november bellen over de afhandeling. Ze moet nog steeds bellen.
Maar nu: Vandaag 16-11-2021 hebben ze ons vast afgesloten en nu hebben we helemaal geen tv meer. Foutje in het systeem zeggen ze. Schandalig dat ze dit zo doen. Is klantje pesten of zo. Ik heb er nu al buikpijn van dat in net voor 2 jaar mijn mobile heb verlengd. Liefst zou ik hiermee ook z.s.m. weg willen bij T-mobile. Wij worden hier schijtziek van. Slechtste wat wij ooit in ons leven hebben gehad aan service, 0,00. Nooit meer.

Gewenste Oplossing:

Sowieso wensen wij de afgelopen maand niet te betalen. En een kleine schadevergoeding voor een maand geen tv kunnen kijken en drie dagen voor einde contract ons af te sluiten van TV

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over T-Mobile nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door [email protected]
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie