Klacht: Rekening na overstapservice Vodafone – Tmobile

T.2018 op 14 mei 2018 over T-Mobile in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf T-Mobile
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 14 mei 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Op Januari 2017 was ik overgegaan van Vodafone naar Tmobile door gebruik te maken van de overstapservice. Opeens ontving ik in April een factuur van € 707,17 als afkoopsom.

Na enig onderzoek te hebben gedaan bleek het dat de voorwaarden voor een Overstapservice zouden moeten zijn:

– Beschikken over een Vodafone Thuis abonnement
– Beschikken over een Vodafone abonnement

Mij werd telefonisch aangegeven dat ik gebruik kon maken via de overstapservice. Tevens werd mij zelfs duidelijk dat je alleen gebruik ervan kan maken als je een e-mail met een code ontvangt. Deze mail had ik nooit ontvangen, maar de medewerker gaf mij aan dat hij het raar vond en ik met mijn vodafone mobiel abonnement gewoon recht had op de overstap service.

Als ik wist dat ik een afkoopsom van 700 euro moest betalen was ik natuurlijk nooit verder gegaan hiermee.

Er werd mij gevraagd voor het contract van Vodafone, maar deze kon ik helaas niet meer vinden. Daarmee ook het einde van ons contact.

Door drukke periode en wanhoop heb ik een tijd opgegeven om hier achteraan te gaan, maar het blijft een hoop geld en voel mij nog steeds onterecht behandeld.

Gewenste Oplossing:

Een vergoeding van € 707,17 die ik betaald heb aan T-Mobile voor de afkoopsom die ik onrechtmatig ontvangen had.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over T-Mobile

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over T-Mobile nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie